خدمات تولید محتوا شکلات دست‌ساز، یکی از تخصصی‌ترین خدماتی که توسط وب‌سایت فرین کوکوآ برای شکلات سازان ارائه می‌گردد. تولید انواع محتوا برای اینستاگرام، وب‌سایت، تیک تاک و پینترست کسب‌وکار‌های حوزه شکلات‌سازی است. فرقی نمی‌کند تولیدکننده انواع شکلات دست‌ساز باشید یا مدرس یا بلاگر در حوزه شکلات، انواع محتوا برای شما به‌صورت اختصاصی و بدون مشابهت با دیگر رقبا تولید می‌کنیم. انواع تیزر تبلیغاتی محصولات، ریلز، محتوای متنی، عکاسی صنعتی از محصولات، عکاسی تبلیغاتی از محصولات، تیزرهای برندینگ و پست‌های اسلایدی در حوزه شکلات دست‌ساز توسط تیم تولید محتوای فرین کوکوآ تولید و در اختیار شما قرار می‌گیرد.

مدیر تیم تولید محتوا

شیما خسروی

مدیر تیم تولید محتوا

صفرتا صد تولید محتوا به‌صورت اختصاصی برای صاحبان کسب‌وکار شکلاتی

صفرتا صد تولید محتوا برای پیج های اینستاگرامی یا وب‌سایت شما طی یک فرآیند و منطبق با بودجه شما انجام می‌گیرد. در گام اول طی یک جلسه مشاوره رایگان به بررسی پیج یا وب‌سایت شما، اهدافتان و ظرفیت‌های موجود می‌پردازیم. سپس از تهیه نقشه راه محتوایی، ایده پردازی، تهیه سناریو، فیلم‌برداری، تدوین و انتشار در کنار شما هستیم. خدمات تولید محتوا در مجموعه فرین کوکوآ اختصاصاً برای شکلات سازان عزیز است. همکاران ما در بخش عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی، تولید انواع تیزر، کلیپ و پست‌های اسلایدی همگی در حوزه شکلات دست‌ساز تبحر و تخصص دارند. این برگ برنده ما برای موفقیت شماست. این‌گونه از هدر رفت سرمایه شما و حرکت در مسیر اشتباهی جلوگیری می‌کنید.

ساخت انواع فیلم، کلیپ، تیزر و ریلز برای پیج های اینستاگرام در حوزه شکلات دست‌ساز

ماهانه صدها نفر به یادگیری ساخت انواع شکلات دست‌ساز به مدرسین مختلف مراجعه می‌کنند و از میان این افراد عده کثیری اقدام به راه‌اندازی پیج اینستاگرام می‌کنند؛ اما چرا افراد کمی در اینستاگرام به موفقیت می‌رسند؟ جواب این سؤال واضح و روشن است. تولید محتوا با موضوع شکلات دست‌ساز به‌صورت حرفه‌ای انجام نمی‌شود. اگرچه شاید فرد محصول بسیار باکیفیتی نیز تولید کند اما تولید محصول به تنهائی برای موفقیت کافی نیست. شما نیاز به رفتار حرفه‌ای و خلاقانه در پیج تان دارید. این تجربه و دانش ماست که در این زمینه به یاری‌تان می‌آید. با خیال راحت صفرتا صد کلیپ‌های پیج اینستاگرام خود را به ما بسپارید.
تیزر تبلیغ شکلات دست ساز

تیزر تبلیغات شکلات دست ساز

تنها مرکز تولید تبلیغات شکلات دست ساز از ایده تا اجرا

عکاسی تبلیغاتی از شکلات دست ساز

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی از شکلات

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که باعث موفقیت شما در کسب‌وکار شکلاتی‌تان می‌شود، استفاده از عکس‌های حرفه‌ای و فوق‌العاده باکیفیت از محصولاتتان است. حتی اگر مدرس شکلات هستید باید به مخاطبان نشان دهید که از بقیه رقبا در تولید محصول سطح بالاتری دارید. فرین کوکوآ از عکاسان حرفه‌ای در این صنعت برای موفقیت شما بهره می‌برد. افرادی با تجهیزات کامل، استودیو و اکسسوری مناسب برای عکاسی تبلیغاتی و صنعتی از شکلات دست‌ساز.

شیما خسروی سرتیم تولید محتوا در فرین کوکوآ

تجربه 5 ساله شیما خسروی در تولید محتوا برای کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک اینستاگرام از وی یک کارگردان تمام‌عیار ساخته است. شیما مدیریت بخش تولید محتوا را در فرین کوکوآ به عهده دارد. تیم او مجموعه‌ای از 10 نفر فیلم‌بردار، عکاس، تدوینگر، هنرپیشه و گریمور است که شما را برای موفقیت در کسب‌وکارتان همراهی می‌کند. با خیال راحت صفرتا صد محتوای خود را به شیما و تیم حرفه‌ای فرین کوکوآ بسپارید
عکس شکلات دست ساز

مشاوره رایگان تولید محتوا برای پیج ها و فعالان شکلات دست‌ساز

درصورتی‌که خواهان استفاده از خدمات فرین کوکوآ برای تولید محتوا هستید. کافی است روی دکمه زیر کلیک کرده و فرم درخواست را تکمیل کنید. کمتر از 24 ساعت با شما تماس گرفته و در خدمت شما خواهیم بود. خدمات تولید محتوا برای شکلات سازان صرفاً تولید کلیپ یا تهیه عکس تبلیغاتی و صنعتی از محصولات شما نیست. ما صفرتا صد محتوا یعنی نقشه راه موفقیت با محتوا، ایده‌های جدید محتوایی، سناریو محتوا، لوکیشن، دکوپاژ، حتی هنرورهای موردنیاز شمارا تأمین می‌کنیم. فرین کوکوآ با تمام امکانات و نیروها برای موفقیت شما در کنارتان خواهد بود.

درخواست تولید محتوا

  • آی دی پیج کاری خودرا بدون @ بنویسید
ردیف آیتم مقدار واحد توضیحات
1 ریلز 1 کلیپ ریلز 15 ثانیه تا 45 ثانیه با فیلمبرداری + ادیت و تدوین
ریلز 15 ثانیه تا 45 ثانیه فقط ادیت و تدوین
2 تیزر تبلیغاتی 1 کلیپ شامل ایده پردازی+ طراحی سناریو + فیلمبرداری+صدابرداری+نورپردازی + تدوین با مدت زمان یک تا 2 دقیقه
بدون فیلمبرداری فقط ایده پردازی + طراحی سناریو+ تدوین  با زمان یک تا دودقیقه
3 ساخت پست ویدیویی  1 کلیپ انواع پست آموزشی ، مقایسه ای ، معرفی  با فیلمبرداری + تدوین از یک تا 4 دقیقه
4 رشته استوری 10 استوری ساخت رشته استوری + مشاوره  ایده و سناریو ، فیلمبرداری . تدوین
5 مشاوره کامل تولید محتوا 2 ساعت ایده پردازی ، شناسایی ظرفیت ها ، طراحی سناریو های محتوایی تبلیغاتی و مشاوره تبلیغات
6 فیلم آموزشی 1 ساعت تولید فیلم های کامل آموزشی ( لوکیشن با مشتری ) نور ، صدا ، فیلمبرداری ، تدوین درج لوگو
7 گریمور + هنرپیشه+ لوکیشن     مکاتبه و توافقی
8 عکس صنعتی 1 شات خیمه عکاسی + نور + عکاسی با دوربین حرفه ای
9 عکس تبلیغاتی 1 شات اکسسوری با مشتری( مشاوره رایگان) دیزاین + نورگردازی + عکاسی
10 پکیج محتوا اینستاگرام 1 بسته 3 پست آموزشی +3 پست تبلیغاتی + 3 تیزر تبلیغاتی حرفه ای + 6 ریلز+10 عکس تبلیغاتی +10 عکس صنعتی + 10 استوری + مشاوره محتوایی