درباره فرین کوکوآ

درباره فرین کوکوآ ، در یک جمله کوتاه می توان گفت صفرتا صد کلیه خدمات برای علاقمندان به شکلات سازی در این جا وجود دارد. چه قصد مهاجرت داشته باشید چه با هدف کسب درآمد یا انگیزه تان فقط لذت بردن از یادگیری و خلق یک اثر خوردنی هنری، فرین کوکوآ در کنار شماست. از آموزش تا مشاوره و هدایت مهارتی ، از راه اندازی کسب وکار تا مدیریت و برندینگ ما خدمات ارزشمندی را برای شما اماده کرده ایم. درباره فرین کوکوآ تنها درباره یک مجموعه خدماتی نیست . درباره تبدیل یک رویا به واقعیت است. رویای شما

درباره خدمات فرین کوکوآ

فرین کوکوآ در سه بخش اصلی خدمات آموزشی ، خدمات راه اندازی و خدمات مدیریت کسب و کار شکلاتی را به شما ارائه می کند . هر کدام از این بخش ها شامل چندین نوع خدمت است . ما تلاش می کنیم نحوه ارائه خدمات مان بر پایه بودجه ، رویا و اهداف شما طراحی شده باشد. در ادامه به ارائه خدمات بخش های مختلف می پردازیم.

Introducing chocolate making tools

خدمات آموزشی فرین کوکوآ

چندین سال است که در این زمینه فعالیت موفق و حرفه ای داشته ایم . هم اکنون با بررسی نقاط ضعف در حوزه آموزش شکلات دست ساز، تلاش کرده ایم یک باز طراحی موثر را برای علاقمندان و شکلات سازان داشته باشیم. در بخش آموزش ما ورکشاپ های حضوری آموزشی را با یک تغییر اساسی برای شما ارائه می کنیم .


1- آموزش تعاملی و عملیاتی به جای دمو در ورکشاپ های حضوری شکلات دست ساز

مهم است که فراگیران فقط تماشاچی نباشند بلکه آنها باید در فرآیند تولید و آموزش به صورت تعاملی ، استاد را همراهی کنند.در آموزش های حضوری فرین کوکوآ شما یک تماشاچی و یاداشت کننده نکات اساتید نخواهید بود.

2- دوره های مجازی آموزش شکلات دست ساز

دوره های مجازی این مجموعه به وسیله تیم حرفه ای ، کارگردان ، ناظر تکنولوژیست آموزشی ، صدابردار و نورپرداز حرفه ای تولید می گردد. ضمن اینکه کاربران وبسایت با خرید دوره های مجازی شکلات دست ساز از مشاوره رایگان راه اندازی کسب وکار ، بن تخفیف خدمات ادمین و خدمات تولید محتوا برخوردار خواهند بود.

فروشگاه لوازم شکلات سازی و مواد و متریال شکلات

یکی از مهم ترین دغدغه های شکلات سازان پس از یادگیری مهارت شکلات سازی ، تهیه لوازم ، ابزار و مواد شکلات سازی است. متاسفانه افراد پس از یادگیری دچار هزینه های بیجا می شوند چرا که مجبورند با آزنمون و خطا نسبت به تهیه لوازم و مواد شکلات سازی اقدام کنند. فرین کوکوآ بعداز یادگیری شما به صورت رایگان با مشاوره کامل ، کلیه لوازم و مواد شکلات سازی را بدون واسطه به صورت مستفقیم از وارد کننده بزرگ تجهیزات شکلات سازی و قنادی در اختیارتان می گذارد.

 

خدمات تولید محتوا برای شکلات سازان

اگر کسب وکارتان را راه اندازی کنید. ما شمارا رها نمی کنیم. کلیه خدمات تولید محتوا برای پیج اینستاگرام یا وبسایت یا کانال بله و تلگرام شما توسط افراد حرفه ای با قیمت مناسب برای شما تولید می شود. عکاسی تبلیغاتی از محصولات ، عکاسی صنعتی از محصولات ، ساخت انواع تیزر تبلیغاتی ، ریلز و پست های اینستاگرامی متناسب با بودجه ووضعیت کسب وکار شما با مشاوره در اختیارتان قرار می گیرد.

 

خدمات ادمین اینستاگرام پیج شکلات دست ساز

با تمرکز و خیال آسوده روی تولید یا کسب وکار شکلاتی خود متمرکز باشید. 5 نوع قرارداد ادمین اینستاگرام متناسب با بودجه وروش بازاریابی شما برای تان تدارک دیده ایم. می توانید به راحتی از انواع روش های ادمینی با خدمات مشاوره امنیت پیج ، مشاوره تبلیغات و برنامه محتواییپیج استفاده کنید.

 

خدمات مشاوره و کوچینگ

شکلات سازی صرفاً تولید شکلات در خانه نیست. شما می توانید با مشاوره کوچ های حرفه ای فرین کوکوآ در مرکز رشد کسب و کار شهرداری تهران، برای راه اندازی انواع کسب وکار شکلاتی مانند بوتیک شکلات، بلاگری ، خدمات مجالس ، تولید سفارشی ، آموزش شکلات سازی و غیره بهره ببرسید. برندینگ و راه اندازی بیزینس خودرا در حوزه شکلات با اعتماد کامل به ما بسپارید.